Замітка про те, як я вирішив проблему заміни акумулятора на цій старій пісалці DV02. Років десять назад це було доволі популярне рішення в FPV-спільноті. Продавали її на FOXTECH та BEVRC. Станом на зараз його ще цілком можна використовувати. Але в мого роздуло акумулятор так, що перестала закриватися кришка відсіку і втратилася ємність. Певний час я використовував його з пауербанком. Але це не є зовсім зручно, бо проводів забагато, то я вирішив все ж таки відновити можливість автономної роботи.
Стосовно самої акумуляторної батареї. Промаркована ємність 1000 мАг. Але це викликає підозри в достовірності. Бо якщо зняти налипку ми бачимо що в середині сам елемент ще меньший. І для чогось ще додаткові бокові контакти що не використовуються. В свій час можна було підібрати схожий з якогось старого кнопочного телефону моторола. Але зараз я вже й інфи не знаходжу про це.
Трохи подумавши вирішив зробити наступне. Взяти і підбрати максимальну можливу по ємності акумуляторну батарею та підпаяти її напряму до контактних ламелей пристрою. Перед цим слід було переконатися в полярності (видно на фото)
Та відкусити кусачками додаткові упори.
З того що я підібрав підійшов LiPo елемент з провідками розміром 8*34*50 мм (PL803450). Він на 1 мм товщий за рідний акум. Але кришка закривається. Щоб вона більш-менш нормально трималася на місці я проклеїв її додатково на тонкий двостороній скотч. Бо вона завжди намагалася від’єднатися (погане кріплення). Ціна рішення 135 грн. З плюсів – велика ємність 1500 мАч. З мінусів – незмінний. На випадок необхідності продовжити роботу можна завжди приєднати пауербанкю
Що стосується самого DVR, то з його плюсів можна відмітити невеликі розміри, наявність свого власного 2.5″ екрану, розвинуті елементи керування, зовнішній ІЧ пульт, підтримка живлення зовнішніх камер від своєї батареї. Пише з мінімальними втратами по якості 720×576 @ 25FPS 8mbit.