Збір на антенні прилади

Вітаю. Я певний час займаюся виготовленням антен та антенних фільтрів для бавовняної техніки. На даний момент я маю обладнання для налаштування антен до 3 ГГц (на фото). Але в мене є потреба розширити свої можливості до 6 ГГц. І хоч частково я вже можу з цим діапазоном працювати, але я давно награвся китайськими ширпотребними приладами, тому потрібно зробити якісний перехід і розширити свої можливості.

Саме для цього триває мій збір коштів на антенні прилади.

Для технарів. Що саме буде куплятися. Ставка на аналізатор спектру з трекінг-генератором із ф-цію VNA. Потрібна висока швидкість обробки, висока чуйка та роздільна здатність. Купівля імовірно в США, т.я. там найбільший ринок таких приладів. Цінник стартує від $2-3K не враховуючи доставки та розтаможки. Один з непоганих варіантів в цій ціновій категорії Б/У Rohde & Schwarz FSH6.

Або DeepAce KC901V 6.8GHz VNA.

Альтернатива старенький б/у аналізатора Hewlett Packard серії HP85** випуску 90-х років

Якщо збереться достатня сумма можливе придбання більш сучасних приладів (напр. Siglent або Rigol). Якщо будуть в наявності в Україні – купівля на місці.

Якісніші прилади дозволять якісніше налаштовувати антени. Якісні антени – це надійний зв’язок на довшій відстані. А чим далі і болючіше буде можливість бити – тим швидше підори згинуть звідси.

Від мене звіти на різних етапах від закінчення збору і допоки потрібне обладнання не буде на руках.  На момент публікації посту зібрано трохи більше 30к грн. Попередньо дякую усім, хто до цього долучиться.

Поповнення Моно банки

https://send.monobank.ua/jar/AMyKicFFuM

Номер картки для прямого поповнення з іншого банку 5375 4112 0637 3958

Paypal: sardonyx@ukr.net

One comment

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

CAPTCHA ImageChange Image